W czerwcu 2019 uruchomiliśmy nową stronę internetową. Całkowicie zmieniliśmy interfejs graficzny oraz rozszerzyliśmy zakres informacji udostępnianych na stronie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną. W okresie testowym część funkcji może nie działać prawidłowo.

Na nowej stronie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat naszej firmy oraz świadczonych usług. Wprowadziliśmy również dział aktualności, w którym znajdziecie Państwo bieżące informacje branżowe, ciekawostki i wydarzenia. Wprowadzamy również dział "galeria", w którym znajdziecie Państwo najciekawsze zdjęcia z prowadzonych przez nas prac. Systematycznie będziemy również rozbudowywać część informacyjną strony, w której zamieszczamy wiele ważnych informacji dla naszych klientów, w tym m.in. wykaz aktualnych norm i przepisów prawnych, interpretacje przepisów i porady. Przygotowujemy również dział "do pobrania", w którym zamieścimy nasze broszury, akty prawne, książkę placu zabaw i pozostałych obiektów sportowo-rekreacyjnych itp.

Okres testowy

W miesiącach czerwiec - wrzesień 2019 planujemy prace nad wdrożeniem, optymalizacją i rozbudową naszego serwisu WWW. Wobec powyższego w tym okresie strona może funkcjonować niestabilnie, a w różnych miejscach serwisu występować mogą błędy typu 404. Obecnie dokładamy starań aby zapewnić podstawową funkcjonalność naszego serwisu oraz wyeliminować najważniejsze błędy. W okresie testowym mogą się Państwo spotkać z jedną z nw. sytuacji:

1 Teksty na stronie są napisane w niezrozumiałym języku. Wynika to z wdrożenia nowego szablonu strony, na którym domyślnie zastosowano standardowe schematy tekstów. Artykuły na stronie są systematycznie wdrażane, a niezrozumiałe opisy usuwane.

2 Linki z menu prowadzą do strony głównej. Obecnie część linków jest nieaktywna z uwagi na prace prowadzone nad poszczególnymi działami. Po opracowaniu poszczególnych artykułów wszystkie linki zostaną naprawione.

3 Błąd 404. Czasami linki prowadzą do nieistniejących podstron lub wyłączonych modułów strony, co prowadzi do wyświetlania błędów typu 404. Błędy te są na bieżąco eliminowane, dlatego w przypadku stwierdzenia takiej nieprawidłowości, prosimy o jej zgłoszenie.

4 Strona nie działa. W przypadku wdrożenia dużych poprawek lub prowadzenia testów, możemy okresowo wyłączyć stronę dla odbiorcy zewnętrznego.

Zgłaszanie uwag

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące naszego serwisu WWW. Prosimy o przesyłanie ewentualnych opinii na podany niżej adres e-mail. Prosimy również o wyrozumiałość w trakcie okresu testowego, w którym część strony może funkcjonować nieprawidłowo.

Uwagi prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w temacie wpisując WWW.

Życzymy przyjemnego korzystania z naszego serwisu mając nadzieję, że spełni on Państwa oczekiwania.