Polski Komitet Normalizacyjny wydał w pierwszym kwartale 2020 roku 2 aktualizacje do norm z grupy 1176

W czerwcu 2019 uruchomiliśmy nową stronę internetową. Całkowicie zmieniliśmy interfejs graficzny oraz rozszerzyliśmy zakres informacji udostępnianych na stronie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną. W okresie testowym część funkcji może nie działać prawidłowo.

W kwietniu bieżącego roku jednostka inspekcyjna KEMA przeprowadziła kontrolę pomontażową na placu zlokalizowanym w parku rozrywki Futuroscope we Francji.

W marcu 2019 r. Polski Komitet Normalizacyjny opublikował informacje o wprowadzeniu zmian do dwóch norm z grupy PN-EN 1176.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów, rozszerzyliśmy zakres świadczonych usług o serwis oraz konserwację placów zabaw oraz urządzeń sportowo-rekreacyjnych oraz pozostałych obiektów małej architektury.

10 listopada otwarto Park Mamuta na Oporowie, którego główną atrakcją jest ponad 8-metrowe urządzenie zabawowe w kształcie mamuta. Jednostka inspekcyjna KEMA prowadziła nadzór nad realizowaną inwestycją.

W Tychach 26 lipca doszło do kolejnego już wypadku na huśtawce dla niepełnosprawnych. 6 letni chłopiec złamał obie nogi.

Wypadek na huśtawce dla niepełnosprawnych w Dąbrowie Górniczej. 6-letni chłopiec ma złamane kości śródstopia w obu nogach.

PKN wprowadziło nową normę o numerze PN-EN 16899:2017-02 "Sprzęt sportowy i rekreacyjny - Sprzęt do parkour - Wymagania bezpieczeństwa i metody badań"